Przenieś się w świat wirtualnych psów.

Tak samo jak w normalnym życiu, tyle że zmyślone.


#1 2011-12-29 17:42:21

latja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 3
Punktów :   

Spacer z psem

Postanowiłam spuścić psa ze smyczy. Byliśmy na dość sporej łące. Ze mną były moje koleżanki. Jedna z nich stanęła na drodze w stronę ulicy. Ja i moja druga koleżanka dla zabawy ganialiśmy się z psem, zaganiając go właśnie w stronę koleżanki przy ulicy. Psu chyba szybko to się znudziło, więc postanowił iść na spacer drogą. Moja koleżanka od razu z nim pobiegła. -Wracaj tu!!!- krzyczałam do niej żeby nie przegoniła psa jeszcze dalej. Pies spacerował po rzadko uczęszczanej polnej drodze. Jak na złość wtedy jechały nią samochody. A mój pies elegancko spaceruje sobie poboczem. Tak się wtedy o niego bałam!

Offline

 

#2 2014-02-28 07:51:43

 Messirama

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 87
Punktów :   
WWW

Re: Spacer z psem

Szłam poboczem, kiedy usłyszałam krzyki przywołujące psa. Co widzę? Po drugiej stronie spaceruje sobie pies, jak gdyby nie zdawał sobie sprawy, jak duże to niebezpieczeństwo. (Chociaż z drugiej strony, skąd ma o tym wiedzieć?). Nie zważając na nadjeżdżający samochód przebiegłam przez drogę i schwytałam psa za obrożę. Chyba się na mnie cieszył. Pogłaskałam go i zaczęłam prowadzić w kierunku właścicielki.


http://img269.imageshack.us/img269/5582/piesss.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgsm.pun.pl www.housemd.pun.pl www.cs-gumisie.pun.pl www.redtube.pun.pl www.zdrowiepum.pun.pl